Aktualności

COPYBOX prezentuje monitory interaktywne AVTEK jako doskonałe rozwiązanie multimedialne dla edukacji i biznesu.

Monitory interaktywne AVTEK wzbogacają proces nauczania poprzez m.in.: rozwijanie kreatywności, współdziałanie i pracę grupową, przydatne narzędzia dostępne zawsze pod ręką, przyjazny interfejs i wygodną obsługę. Pozwalają zamienić zwykłe zajęcia lekcyjne lub spotkanie biznesowe czy prezentację w interaktywną dyskusję z dynamicznymi adnotacjami. Monitory AVTEK charakteryzuje: nowoczesne rozwiązanie, możliwość podłączenia dowolnego sprzętu do ekranu, wsparcie dla interaktywnych wideokonferencji, dopracowana konstrukcja, czy bezprzewodowe przesyłanie obrazu.

W naszej ofercie jest już dostępna dedykowana dla szkół drukarka 3D SKRIWARE 2.

Jest to idealne urządzenie zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Polecamy ją wszystkim nauczycielom informatyki, którzy w ramach programu nauczania chcą zapoznać swoich uczniów z technologią druku 3D. SKRIWARE to również w pełni zintegrowany edukacyjny ekosystem składający się z robotów, intuicyjnych i łatwych w obsłudze drukarek 3D, biblioteki modeli 3D online, wirtualnego placu zabaw 3D oraz platformy e-learningowej. Dzięki SKRIWARE uczniowie będą mogli w pełni zbadać możliwości technologii druku 3D, rozwinąć umiejętności związane z STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka) oraz zaspokoić ich naturalne ciekawostki w nauce, inżynierii i robotyce.

Zapraszamy do współpracy szkoły realizujące projekty wyposażenia klas w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wsparcie i pomoc w doborze urządzeń określonych w programie. Proponujemy niezawodne i cenione przez nauczycieli zestawy interaktywne AVTEK, HIKVISION, PROMETHEAN, myBOARD i SMART Board: monitory dotykowe 55", 65" i 75", tablice interaktywne z projektorami ultrakrótkoogniskowymi lub krótkoogniskowymi, dedykowane do zestawów głośniki.  

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z działaniem i funkcjonalnością urządzenia interaktywnego MAGICZNY DYWAN, który wspomaga opiekunów i nauczycieli w prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi w przedszkolach w zakresie ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych. Zestaw ten można również wykorzystać do zajęć z dziećmi, które zostały określone w nowej podstawie programowej - Nauka kodowania i programowania w przedszkolu. MAGICZNY DYWAN to polskie multimedialne urządzenie edukacyjne, wysoko oceniane przez dzieci i ich opiekunów, wyróżniane i nagradzane w Polsce i zagranicą. Już ponad 2000 przedszkoli w Polsce korzysta z zalet i funkcjonalności tego urządzenia.   

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym folderem prezentującym aktualnie dostępne w COPYBOX systemowe rozwiązania i linie produktowe firmy TOSHIBA. Przedstawiamy w nim innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania dokumentów. Kierujemy go do wszystkich,  którzy poszukują na rynku niezawodnych urządzeń gwarantujących niskie koszty w procesie tworzenia dokumentów oraz intuicyjnych systemów obsługi i zarządzania ich funkcjonalnością.

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.