Aktualności

Zapraszamy do współpracy szkoły realizujące projekty wyposażenia klas w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wsparcie i pomoc w doborze urządzeń określonych w programie. Proponujemy niezawodne i cenione przez nauczycieli zestawy interaktywne SMART, AVTEK i PROMETHEAN i myBOARD: monitory dotykowe 55", 65" i 75", tablice interaktywne z projektorami ultrakrótkoogniskowymi lub krótkoogniskowymi, dedykowane do zestawów głośniki.  

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z działaniem i funkcjonalnością urządzenia interaktywnego MAGICZNY DYWAN, który wspomaga opiekunów i nauczycieli w prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi w przedszkolach w zakresie ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych. Zestaw ten można również wykorzystać do zajęć z dziećmi, które zostały określone w nowej podstawie programowej - Nauka kodowania i programowania w przedszkolu. MAGICZNY DYWAN to polskie multimedialne urządzenie edukacyjne, wysoko oceniane przez dzieci i ich opiekunów, wyróżniane i nagradzane w Polsce i zagranicą. Już ponad 2000 przedszkoli w Polsce korzysta z zalet i funkcjonalności tego urządzenia.   

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym folderem prezentującym aktualnie dostępne w COPYBOX systemowe rozwiązania i linie produktowe firmy TOSHIBA. Przedstawiamy w nim innowacyjne rozwiązania w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania dokumentów. Kierujemy go do wszystkich,  którzy poszukują na rynku niezawodnych urządzeń gwarantujących niskie koszty w procesie tworzenia dokumentów oraz intuicyjnych systemów obsługi i zarządzania ich funkcjonalnością.

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.