Magiczny Dywan w ofercie Copybox

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z działaniem i funkcjonalnością urządzenia interaktywnego MAGICZNY DYWAN, który wspomaga opiekunów i nauczycieli w prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi w przedszkolach w zakresie ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych. Zestaw ten można również wykorzystać do zajęć z dziećmi, które zostały określone w nowej podstawie programowej - Nauka kodowania i programowania w przedszkolu. MAGICZNY DYWAN to polskie multimedialne urządzenie edukacyjne, wysoko oceniane przez dzieci i ich opiekunów, wyróżniane i nagradzane w Polsce i zagranicą. Już ponad 2000 przedszkoli w Polsce korzysta z zalet i funkcjonalności tego urządzenia.   

COPYBOX Toruń, Autoryzowany Partner producenta w naszym województwie, organizuje i prowadzi bezpłatne pokazy „Magicznego Dywanu” w placówkach przedszkolnych zainteresowanych poznaniem funkcjonalności i działania takich zestawów.

Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku zamówień i instalacji tych urządzeń w Państwa placówce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia pokazu w dogodnym dla Państwa terminie.

Folder Magiczny Dywan jest tu do pobrania w formie pliku pdf 

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.