Oferta dla szkół podstawowych uczestniczących w Rządowym programie AKTYWNA TABLICA

Zapraszamy do współpracy szkoły realizujące projekty wyposażenia klas w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wsparcie i pomoc w doborze urządzeń określonych w programie. Proponujemy niezawodne i cenione przez nauczycieli zestawy interaktywne AVTEK, HIKVISION, PROMETHEAN, myBOARD i SMART Board: monitory dotykowe 55", 65" i 75", tablice interaktywne z projektorami ultrakrótkoogniskowymi lub krótkoogniskowymi, dedykowane do zestawów głośniki.  

Zamówione urządzenia dostarczymy, zainstalujemy wraz z dedykowanym oprogramowaniem edukacyjnym oraz przeprowadzimy wymagane w programie szkolenia nauczycieli.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

COPYBOX Toruń w województwie kujawsko – pomorskim jest Autoryzowanym Partnerem dystrybutorów marek: AVTEK, HIKVISION, PROMETHEAN, myBOARD i SMART Board. Nasze doświadczenie to dostawy  i instalacje tych urządzeń we wcześniejszych edycjach programu AKTYWNA TABLICA 2017 i 2018 oraz w dostawy tablic interaktywnych dla klas I-III w ramach projektu prowadzonego w poprzednich latach przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Ulotka Aktywna Tablica Copybox jest tu do pobrania w pliku pdf 

 

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.