Witamy w COPYBOX

Firma COPYBOX prowadzi działalność na rynku automatyki biurowej od 1995 roku.

Od początku postawiliśmy na profesjonalizm, który w połączeniu z dużą elastycznością oraz ciekawą ofertą produktową stał się gwarantem naszego sukcesu. Dzięki dużej wiedzy fachowej i doświadczeniu pracownicy COPYBOX są w stanie doradzać Państwu w dokonaniu optymalnego wyboru produktów niezbędnych do sprawnego działania każdej firmy.

Dzięki szerokiej ofercie urządzeń, aplikacji i usług jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby firm oraz indywidualnych odbiorców, gwarantując im ciągły rozwój adekwatny do zmieniających się warunków rynkowych.

plusCzytaj więcej

Oferowany przez nas sprzęt cechuje wysoka jakość i trwałość, co gwarantuje niezawodność połączoną z dużą wydajnością oraz niskimi kosztami eksploatacji.
Działalność prowadzona przez naszą firmę ma charakter kompleksowy, poczynając od analiz biznesowych, doradztwa, poprzez ofertę urządzeń, rozwiązań i aplikacji z zakresu automatyki biurowej aż po pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zapewniamy wysoką jakość obsługi Klienta ukierunkowaną na realizację wszelkich jego potrzeb i oczekiwań. Dla naszych odbiorców staramy się być nie tylko dostawcą, ale też partnerem, z którym odnosi się sukcesy. Cel ten realizujemy między innymi poprzez stosowanie korzystnych warunków współpracy. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje współpracy jak również oczekiwania czy komentarze kierowane pod naszym adresem.
Od 1996 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy TOSHIBA

Partnerzy strategiczni

COPYBOX od wielu lat współpracuje na polskim rynku z przedstawicielami światowych firm tworzących zaawansowane technologicznie urządzenia oraz rozwiązania informatyczne dla biur oraz szkół. Potwierdzeniem naszych kompetencji i zaangażowania w rozwój poważanych i rozpoznawanych marek produktów, jest przyznany nam status Autoryzowanego Partnera Handlowego firm:

toshiba

Toshiba Tec Corporation jest wiodącym dostawcą technologii informatycznych, działających w wielu branżach – począwszy od usług detalicznych, edukacyjnych, biznesowych aż po branżę hotelarską i produkcję przemysłową. Posiada centralę w Japonii oraz jest obecna w ponad 80 państwach na całym świecie.

plus

Na terenie Polski jej oficjalnym przedstawicielem od 2005 roku jest firma Toshiba Tec Poland S.A. , której korzenie w biznesie kopiowania i drukowania sięgają początku lat dziewięćdziesiątych. Poprzez sieć partnerów bazując na wieloletniej wiedzy, oferuje produkty, rozwiązania oraz usługi z dziedziny szeroko pojętej automatyki biurowej. Nowoczesne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne oraz rozwiązania programowe, pozwalają na łatwą integrację urządzeń w środowisku Klienta. Oferta firmy to również rozwiązania informatyczne od kontroli kosztów i kontroli dostępu, przez zarządzanie tworzonymi dokumentami, ich edycję aż po archiwizację. Rozwiązania te maja na celu wsparcie zarządzaniem obiegiem informacji oraz pozwalają obniżyć i kontrolować koszty kopiowania i drukowania dokumentów. Oferowane wdrożenia maja zagwarantowany serwis i wsparcie na terenie całego kraju. Od 1996 roku Copybox jest autoryzowanym partnerem firmy TOSHIBA.

promethean

Promethean to wiodący na świecie dostawca interaktywnych rozwiązań dla edukacji, firm szkoleniowych oraz biznesu.

plus

Firma Promethean od 20 lat tworzy interaktywne oraz multimedialne produkty, używane na całym świecie w wielu sektorach rynku. Misją firmy jest niezawodność i jakość. Już od momentu projektowania, aż po produkt końcowy, firma dokłada wszelkich starań, tak żeby użytkownik tej marki miał jak najmniej problemów technicznych i mógł swobodnie realizować wyznaczone cele edukacyjne. Produkty Promethean są projektowane przez nauczycieli dla nauczycieli i mogą pochwalić się cała gamą prestiżowych nagród przyznawanych przez środowiska edukacyjne na całym świecie. Copybox w województwie kujawsko - pomorskim jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem produktów Promethean.

avtek

AVTEK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, która jest dedykowana dla polskiej edukacji. Produkty interaktywne: monitory i tablice dotykowe oraz akcesoria do projektorów z logo AVTEK są od wielu lat wysoko oceniane za jakość i funkcjonalność, czym zdobyły uznanie wielu nauczycieli.

plus

Marka jest znana również dzięki szeroko zakrojonym akcjom promocyjnym realizowanym przy współpracy z portalami multimediawszkole.pl, Klasa ze Snów oraz Interaktywna Pracownia - AVTEK promuje nowoczesne metody nauczania i wspiera kreatywność wśród polskich uczniów i nauczycieli.
Copybox od wielu lat w województwie kujawsko - pomorskim jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem produktów AVTEK.

smart

Kanadyjska firma SMART Technologies jest pierwszą na świecie firmą, która w 1991 roku wprowadziła na rynek tablicę interaktywną. Do dziś pozostaje światowym liderem w tej kategorii produktów.

plus

Wysoko zaawansowane technologicznie tablice zapewniają łatwą obsługę oraz są dostosowane do zintegrowania z szeroka gamą produktów i usług informatycznych, które są wykorzystywane w nowoczesnych szkołach i salach konferencyjnych. Od ponad 20 lat innowacje i dążenie do tworzenia doskonałych pomocy dydaktycznych są podstawą działalności firmy. Dzięki produktom SMART nauczyciele są wspierani nowoczesnymi technologiami w osiągnięciu lepszych wyników w nauczaniu.
Na terenie Polski oficjalnym przedstawicielem SMART Technologies jest firma Image Recording Solutions, której autoryzację posiada Copybox.

hitachi

Japońska firma Hitachi opierając się na zaawansowanych technologiach dostarcza wysoko zaawansowane urządzenia i systemy, które wspierają nowoczesne społeczeństwo informacyjne. Opracowana przez firmę szeroka gama produktów wykorzystuje opracowane w ciągu wielu lat innowacje technologiczne aby zmaksymalizować ich wydajność i niezawodność.

plus

Hasło firmy „Inspire the Next” stanowi deklarację, w jaki sposób firma Hitachi będzie dalej spełniać oczekiwania klientów i społeczeństwa w wieku informacji, wiedzy i silnej pozycji konsumentów. Slogan ten ucieleśnia zaangażowanie firmy Hitachi w stałe inspirowanie przyszłych pokoleń za pomocą naszych najnowszych produktów, systemów i usług w celu stworzenia tętniącego życiem społeczeństwa. Stanowi również wyrażenie naszej determinacji w stawianiu czoła wszelkim nowym wyzwaniom, jakie niesie teraźniejszość: wszystkiemu, co nadchodzi.
Hitachi prowadzi działalność gospodarczą na całym świecie w ponad 100 krajach. Na terenie Polski oficjalnym przedstawicielem HITACHI jest firma Image Recording Solutions, której autoryzację posiada Copybox.

microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 350 osób w Polsce.

plus

Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie. Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność.
Na terenie Polski certyfikowanym dystrybutorem produktów Microsoft Office jest firma ABC Data, której autoryzację posiada Copybox.

g-data

G Data jest liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionierem rozwiązań antywirusowych. 25 lat temu programiści firmy G Data stworzyli pierwszy program antywirusowy. Przy rosnącym znaczeniu bezpieczeństwa i ochrony danych przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, firma i jej produkty stały się kluczową marką na rynku.

plus

Programy G Data Software nieprzerwanie od wielu lat zdobywają nagrody w większości testów antywirusowych w całej Europie. Żaden inny europejski producent oprogramowania chroniącego dane nie może pochwalić się tak dużą ilością zdobytych wyróżnień i nagród na przełomie ostatnich lat. Bezpieczeństwo użytkowników programów G Data zapewniane jest dzięki wykorzystaniu najbardziej skutecznych, innowacyjnych rozwiązań.
Portfolio produktów to rozwiązania zabezpieczające dla małych i średnich firm, dużych korporacji oraz dedykowane programy antywirusowe dla sektora edukacji umożliwiające skuteczną i szybką ochronę. Specjalistyczne programy dla szkół zapewniają bezpieczeństwo pracowni informatycznych oraz samodzielnych komputerów szkolnej administracji.

Certyfikaty

Certyfikat Autoryzacyjny Toshiba 2024 2025
Avtek PARTNER 2023 2025
PROMETHEAN 2022
C4

Multimedia

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.