e-BRIDGE Re-Rite Zarządzanie produkcją dokumentów

Optymalizacja procesu produkcji dokumentów biurowych jest możliwa dzięki współpracy urządzeń Toshiba z unikatowym, ekonomicznym w użytkowaniu, modułowym oprogramowaniem, którego podstawowym zadaniem jest monitoring oraz pełna kontrola kosztów związanych z drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem jak również kontrola dostępu do urządzeń przez pojedynczych użytkowników. Jest to wielomodułowy system, komponowany według potrzeb oraz wymagań Klienta dający możliwość kontroli wykonywanych zadań, w tym monitorowanie kosztów oraz dostępu do urządzeń.

Charakterystyka oprogramowania e-BRIDGE Re-Rite

Podstawowym celem systemu zarządzania produkcją dokumentów biurowych jest zwiększenie efektywności istniejącego procesu kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania dokumentów oraz optymalizacja obecnych kosztów tego obszaru działania w firmie.

Jest to oprogramowanie w architekturze klient - serwer, dla którego koszt modułu centralnego nie jest uzależniony od liczby użytkowników włączonych do tego systemu w przeciwieństwie do innych rozwiązań będących na rynku, których sposób licencjonowania oparty jest na liczbie monitorowanych użytkowników. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne a zwrot z powyższej inwestycji następuje już po kilku miesiącach. Pozwala ono na pełną analizę kosztów związanych z procesem produkcji dokumentów biurowych dając tym samym podstawę do ich redukcji.

Zalety rozwiązania:

 • redukcja kosztów dzięki ograniczaniu dostępu do urządzeń - karty zbliżeniowe, magnetyczne lub kody dostępu (przy specyficznych wymaganiach połączenie funkcji kart i kodów, jako dodatkowego poziomu zabezpieczeń lub podziału)
 • pełna integracja z czytnikami i kartami wykorzystywanymi w środowisku klienta, który nie ponosi dodatkowych inwestycji w tym zakresie - Taylors Made Salution
 • redukcja kosztów dzięki możliwości przekierowania wydruków z drukarek nabiurkowych na tańsze w eksploatacji urządzenia wielofunkcyjne
 • moduły programowe dopasowane do wymagań klienta
 • bezpieczeństwo generowanych dokumentów - możliwość wydruku poufnego
 • możliwość odbioru dokumentu na innym piętrze lub w innym budynku - wydruk podążający
 • prawa nadane indywidualnym użytkownikom - możliwość wnikliwej analizy kosztów oraz kontroli budżetu
 • praca w sieciach LAN i WAN
 • możliwość raportowania /kontroli w dowolnym przekroju z podziałem na użytkowników, departamenty, urządzenia, formaty papieru, podział druku na czarno-biały oraz kolorowy

e-BRIDGE Re-Rite oprogramowanie do automatyzacji biura oraz konwersji dokumentów papierowych do edytowalnej wersji

Oprogramowanie Toshiba e-BRIDGE Re-Rite to kompletne, łatwe w obsłudze i niedrogie narzędzie do konwersji dokumentów. Możesz skanować dokumenty papierowe i przekształcać je w dokumenty w pełni edytowalne z funkcją wyszukiwania - wszystko za jednym zamachem.

e-BRIDGE Re-Rite integruje i zwiększa możliwości urządzeń wielofunkcyjnych Toshiba e-Studio MFP, pozwalając mu na automatyczne konwertowanie dokumentów papierowych na pliki w pełni edytowalne i ich przeszukiwanie. Można wybrać jeden z 21 formatów plików elektronicznych i e-BRIDGE Re-Rite wykona automatycznie optyczne rozpoznawanie znaków i routing dokumentu do wcześniej wybranego miejsca docelowego. e-BRIDGE Re-Rite obsługuje ponad 40 języków. Jest to idealne rozwiązanie dla firm działających dokumentami międzynarodowymi. e-BRIDGE Re-Rite można także wykorzystać z oprogramowaniem, aplikacją e-BRIDGE Print & Capture , która jest dostępna w Apple App Store dla iPhone, iPad i iPod touch oraz z Google Play Store dla systemów Android do pobrania na telefon komórkowy.

Biuro z mniejszą ilością papieru jest bardziej realne dzięki oprogramowaniu RE-RITE™. Rozszerza ono funkcjonalność Twoich urządzeń Toshiba e-STUDIO o automatyczną konwersję skanowanych, papierowych dokumentów do wersji edytowalnej i możliwej do przeszukiwania.
RE-RITE™ jest w stanie przekształcić każdy rodzaj papierowego dokumentu, zeskanowanego na urządzeniu e-STUDIO do takich formatów jak:

 • DOC (Microsoft Word)
 • PDF (Adobe Acrobat)
 • XLS (Microsoft Excel)
 • HTML (Web page)
 • e-BOOK (MS Reader)

RE-RITE™ dostarczy wyżej wymienione pliki, automatycznie, do dedykowanego folderu w sieci lub bezpośrednio na Twój adres e-mail. Pliki te mogą być kolorowe jeżeli urządzenie e-STUDIO posiada funkcję koloru.
Dzięki zaawansowanej technologii OCR obsługa RE-RITE jest szybka, bezbłędna i łatwa w użyciu. Teraz nie trzeba już przepisywać dokumentów lub zmieniać ich formy jeśli dostępne są jedynie jako oryginały papierowe. Poprzez szybkie skanowanie i łatwą konwersję do postaci cyfrowego dokumentu, zaskakująco przyśpiesza pracę i powoduje, że jest ona łatwiejsza i bardziej dokładna. Przy skanowaniu można wybrać docelowe miejsce dostarczenia pliku, czy to będzie katalog sieciowy, czy adres e-mail w wybranym przez siebie formacie. Nawet otrzymywane faksy mogą być automatycznie konwertowane. To samo dotyczy dużej grupy użytkowników, gdzie każdy może posiadać indywidualne, preferowane ustawienia dotyczące zarówno formatu otrzymanego pliku jak i docelowego miejsca, w którym zapisywany jest plik. RE-RITE™ jest aplikacją serwerową, dzięki czemu OCR’owanie dokumentów jest dostępne dla wielu użytkowników a koszty licencji są minimalne. Taka architektura przyśpiesza i ułatwia konfigurację oprogramowania.
RE-RITE™ nie instaluje się na komputerach użytkowników. Tak więc stacje robocze są niezależne i nie są obciążane obróbką (OCR’owaniem) dokumentów.

Cechy charakterystyczne:

 • Edytowalny skan i przeszukiwalny plik, otrzymywane w jednym kroku.
 • W pełni zautomatyzowany OCR, bez konieczności interwencji użytkownika.
 • Urządzenie Toshiba e-STUDIO potrafi zeskanować dokument, przesłać go jako załącznik email lub zapisać w odpowiednim folderze sieciowym w pliku formatu Microsoft Word®, Excel®, Adobe® PDF czy “strony” HTML.
 • Zintegrowane urządzenie e-STUDIO pozwala na zdefiniowanie przycisków za pomocą których wybieramy miejsce docelowe i format dokumentu.

Zwiększa efektywność poprzez:

 • Łatwość użycia - automatycznie działający OCR
 • Brak konieczności przepisywania dokumentu
 • Możliwość przeszukiwania plików i ich indeksacji
 • Oszczędność miejsca przestrzeni dyskowej

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.