SMART Board serii M600

Najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie z nową funkcją - rozpoznawanie wielodotyku.

Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom! Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć. Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie”, „powiększenie”, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym przyswojeniem wiedzy. Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje place, pisaki lub inne przedmioty. 

Tablice interaktywne tej serii dla modeli SMART Board M680 charakteryzują się przekątną 195.6 cm (77") i działają w formacie 4:3, natomiast przekątna modeli SBM685 mierzy 221 cm (87"), a tablice działają w formacie 16:10

Kluczowe funkcje i właściwości

Funkcja „Dual touch” Technologia DViT® zapewnia możliwość jednoczesnej pracy dla dwóch uczniów co powoduje, że mogą zacząć natychmiastową współpracę. Uczniowie mogą pracować wykorzystując do tego pióra (dostarczone w zestawie), własne palce, inne przedmioty lub konkretne gesty.
Swobodna interakcja Dwóch uczniów może natychmiast rozpocząć współpracę bez konieczności przełączania urządzenia w tryb wieloosobowy lub dzielenia ekranu na dwa zamknięte obszary. Przejście między współpracą dwóch uczniów a interakcją z materiałem lekcyjnym odbywa się intuicyjne.
Dotyk i gesty Naturalne doświadczenie dotyku ułatwia uczniom i nauczycielom współpracę z treścią lekcji, pisanie, usuwanie i wykonywanie funkcji myszy komputerowej, dzięki wykorzystaniu do tego własnego palca lub pisaka. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie” czy „powiększanie”, co powoduje że treść zajęć może być łatwiejsza do zrozumienia i zapamiętania.
SMART Notebook - oprogramowanie do wspólnej nauki To oprogramowanie wyznacza standard tworzenia, dostarczania i zarządzania interaktywną lekcją - wszystko w jednej aplikacji. Nauczyciele mogą łatwo tworzyć atrakcyjne i interaktywne lekcje, a następnie zapisywać notatki lub materiały z tych lekcji, aby pokazać je innym uczniom. Oprogramowanie SMART Notebook zawiera również wspólną platformę do łączenia różnych technologii i urządzeń przenośnych w klasie uczniów.
Wirtualny atrament SMART Ink Poprawia czytelności pisma ręcznego, podczas pisania na aplikacjach, stronach internetowych i filmach. Tusz staje się obiektem, który można przenosić i manipulować nim.
Intuicyjna półka na pisaki dla wielu użytkowników Półka zapewnia szybki dostęp do wyboru koloru tuszu, klawiatury ekranowej, prawego przycisku myszy i funkcji pomocy. To sprawia, że nauczycielom jest łatwiej nauczać stojąc przy tablicy.
Funkcja zapisu Zapisz swoją pracę w oprogramowaniu SMART Notebook jako zrzut z ekranu, który można edytować i zapisywać bezpośrednio w kilku aplikacjach. Możesz również zapisać pracę uczniów i wykorzystać ją później do oceny ich postępów w nauce.
Trwała powierzchnia Dzięki niewielkiemu połyskowi powierzchnia tablicy jest przystosowana do współpracy z projektorami multimedialnymi i zapewnia dobrą widoczność obrazu z każdego miejsca w pomieszczeniu. Powierzchnia tablicy jest również łatwa w czyszczeniu i kompatybilna z markerami suchościeralnymi.
Panoramiczna tablica interaktywna Panoramiczny model tablicy 685 (87”) daje większą przestrzeń roboczą i więcej miejsca, aby pokazać zdjęcia i filmy. Jest to idealne rozwiązanie dla klas, które używają laptopów i monitorów panoramicznych. Wspiera on także pracę w większych zespołach jakie mogą być tworzone w klasach więcej niż 30-sto osobowych.
Możliwość dodania dźwięku Opcjonalnie dostępne są 14-watowe głośniki USB.
Sterowanie projektorem Sterowanie zintegrowane z półką na pisaki dla łatwego zarządzania opcjami projektora. Dostępne tylko w tablicach SMART z serii 600i i systemach 600ix.

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.