Toshiba e-STUDIO 307LP/RD301

Pierwsze na świecie rozwiązanie wykorzystujące unikalną proekologiczną technologię wielokrotnego wydruku na tej samej kartce papieru

Nowa odsłona unikalnej na świecie technologii wbudowanej w wielofunkcyjne urządzenie pozwala na wielokrotne drukowanie na tym samym arkuszu papieru. TOSHIBA e-STUDIO307LP/RD301 pozwala na ponowny wydruk na zwykłym papierze biurowym dzięki wykorzystaniu specjalnego tonera, którego czynnik koloryzujący w procesie obróbki termicznej przestaje być widoczny. Unikalna ekotechnologia Toshiba jest przyjazna środowisku, gwarantuje oszczędności papieru, pośrednio wody-dla procesu produkcyjnego papieru oraz redukuje emisję C02. W efekcie końcowym oszczędza także pieniądze użytkownika. Proces użycia i odzysku papieru może być powtórzony nawet dwudziestokrotnie. Urządzenie oferuje wysokiej jakości sieciowy druk dwustronny, szybki skaner kolorowy i wszystkie funkcje standardowo oferowane przez klasyczne urządzenia wielofunkcyjne z kontrolerem e-BRIDGE, a dodatkowo daje możliwość sortowania papieru na nadający się do ponownego użycia lub nie oraz obsługę poprzez dotykowy, kolorowy panel użytkownika o przekątnej 22,8 cm.

Specyfikacja

Prędkość druku 30 str./min. w formacie A4; 16 str./min. w formacie A3
Rozdzielczość do 2400 x 600 dpi z wygładzaniem
PDL XPS, PCL5e, PCL 6 (PCL XL), emulacja PS3
Panel użytkownika kolorowy, dotykowy panel 9" (22,8 cm)
Interfejs sieciowy 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (takze IPv6), High Speed USB 2.0
Pamięć 2GB
Dysk twardy 320GB, Secure Wipe Technology ze sprzetowym szyfrowaniem AES 256

Koncepcja użycia e-STUDIO 307LP/RD301

Bardzo często w codziennej pracy tworzymy i drukujemy dokumenty, których ważność i przydatność zostaje utracona w ciągu krótkiego okresu czasu, do końca dnia pracy, lub nawet szybciej, w ciągu kilku godzin. Zdarza się, że już przy samym tworzeniu takich dokumentów przyjmujemy, że szybko się ich pozbędziemy po wykorzystaniu.
Są to tak zwane dokumenty tymczasowe lub częściej zwane roboczymi. Przykładem takich dokumentów mogą być zestawienia finansowe, które ktoś w dziale księgowym sprawdza, odznaczając każdą sprawdzoną pozycję. Innym przykładem są raporty i analizy, do których nanoszone są uwagi i poprawki, zanim ich wersję finalną ujrzy Klient. Właśnie dla takiego typu dokumentów Toshiba stworzyła idealne i zarazem unikalne na skalę światową rozwiązanie - system e-STUDI0307LP wraz z modułem skanowania i odzysku e-STUDIORD301.
Pracujemy z dokumentem roboczym tworząc go i edytując, potem drukujemy, bo większość użytkowników preferuje pracę z kartką papieru niż tylko na ekranie komputera - następnie nanosimy poprawki i zmiany - kasujemy i ponownie drukujemy

Zatem nie pozostaje nic innego jak ponowne użycie papieru I jeszcze raz i jeszcze raz. Korzystanie z krótkoterminowych dokumentów jest takie same, jak korzystanie ze zwykłych, ale tym razem dodatkowo możemy oszczędzać papier.

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.