Toshiba e-STUDIO 509CS

Urządzenie e-STUDIO509cs oferuje szeroką gamę funkcji niezwykle przydatnych w dzisiejszym biurze lub grupie roboczej. Jest to urządzenia wielofunkcyjne, które oprócz drukowania, skanowania, kopiowania oraz faksowania oferują także swoim użytkownikom wsparcie dla druku mobilnego. Dzięki dotykowemu, kolorowemu panelowi dostęp do wielu funkcji jest łatwiejszy - wystarczy tylko jedno dotknięcie, którym użytkownik może uruchomić skróty do niezbędnych opcji lub aplikacji. Niezależnie od tego, co jest drukowane, urządzenia zapewniają kolorowe i czarno białe dokumenty o wysokiej jakości. Prędkość drukowania 50 stron na minutę, a pierwsza strona jest już gotowa do odebrania po 5,6 sekundy (kolor / B&W). Maksymalna pojemność podajników papieru to aż 2300 arkuszy.

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja

Prędkość druku 50 str./min. (kolor) w formacie A4
Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
PDL PCL 5, emulacja PCL 6, PostScript 3 oraz emulacja PDF v1.7, XPS, PPDS
Panel użytkownika Dotykowy, kolorowy uchylny panel LCD 10”
Interfejs sieciowy 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (zawiera IPv6), High Speed USB 2.0, opcjonalnie: WLAN (IEEE802.11a/b/g/n)
Pamięć 2 GB, dysk: ISD 128 GB

 

Copyright ©

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.